Артем Мілевський: «У тому, що «Динамо» зайняло 4 місце винен той, хто довів команду до такого стану». ВІДЕО

Динамо Київ 3 Серпня, 20:43 4645
Артем Мілевський: «У тому, що «Динамо» зайняло 4 місце винен той, хто довів команду до такого стану». ВІДЕО     | 19-27
Форвард хорватського «Хайдука» Артем Мілевський, в інтерв'ю програмі «ПРОФутбол» розповів про свою творчу відпустку та про те, як у Європі та США реагували, коли дізнавались, що він Українець.

Форвард хорватського «Хайдука» Артем Мілевський, в інтерв'ю програмі «ПРОФутбол» розповів про свою творчу відпустку та про те, як у Європі та США реагували, коли дізнавались, що він українець.

- Багато хто мене вже похоронив. Але я дуже вдячний, що є такі люди, які ще залишились в цьому житті і, які дійсно можуть допомогти без усілякої вигоди або чогось ще. Я дуже щасливий знаходитись тут. І погода гарна, і клуб з великою історією. Я думаю, що і «Динамо» Київ клуб з великою історією, але «Хайдук» з прекрасною історією. Мені приємно тут знаходитись.

- У тебе була якась творча відпустка? Тобі треба було щось переосмислити, подивитись на щось під іншим кутом?

- Так, мені треба було перезагрузитись, подумати, про щось інше. Дійсно, багато чого відбулось за цей час. В Турції був. Але я не хочу згадувати про той етап життя. Після чого була довга відпустка. Були такі моменти, за цей час, що до кого б я не звертався, з ким би я не мав справи, дуже мало хто сподівався та вірив у мене. І ті люди, з якими я розмовляв, роки 3-4 тому, вони в мене вірили, вони казали, мовляв «Мілевський це бренд» і т.д. Наразі, коли я до них звертався, окрім, як, якихось ганебних варіантів тобі нічого не світить. І ці розмови в деяких моментах мене лякали.

- Можна сказати, що тебе кинуло на дно. Без футболу, без того Мілевського, якого ми знали. На перших шпальтах?

- Здається, я ітак був на перших шпальтах і без футболу. Тяжко мене образити, тяжко мене розчарувати.

- Стежиш за «Динамо»?

- Так, звичайно. І півроку тому слідкував. Звичайно, не вдається подивитись, якісь матчі, але в Інтернеті дивлюсь потім результати. Дивлюсь і знаю, що відбувається. І Сергія Реброва вітав в Інтернеті з призначенням, і з Ярмолою періодично спілкуємось. Що можу сказати? Тяжкі часи наразі не тільки у «Динамо», але й у всієї України. Користуючись нагодою, хочу передати людям, які там знаходяться, хочу побажати мирного неба над головою і щоб усе це якскоріше закінчилось. Тому що все це, дійсно, жахливо. Бажаю, щоб усе це зупинилось і здоров’я усім. Аби усі були здоровими та жими. Дійсно, це все дуже трагічно і повірте, коли я був в Америці і Європі у всіх, на перших каналах, вся ця ситуація обговорювалась, і коли дізнавались, що я з України, усі підтримували. Дійсно, усі хвилюються та переживають. Дай Бог аби усе як найшвидше закінчилось.

Що стосується «Динамо» Київ, хочу передати привіт Ігорю Михайловичу, усій базі «Динамо», яка, напевно, за мною сумує. Починаючи з адміністраторів, закінчуючи поварами, масажистами. Це був мій дім протягом багатьох років. Те, що сталось, це вже сталось. Не стану обвинувачувати якусь людину. Я сам винен, в певній мірі. Передаю привіт рідному місту. І дійсно, зараз молода команда. Зараз буде тяжко, але я думаю, що Сергій Ребров дуже грамотний спеціаліст. І те, що зараз грають Калітвінцев, Рибалка, Макаренко – це добре. Напевно, буде новий колектив, новий кістяк. Дай Боже аби усе як найшвидше налагодилося. У цьому винні люди, які довели команду до такого стану. «Динамо» Київ і 4-те місце – це не сувмісно, як на мене. Далі без коментарів. Я думаю, усі знають, про кого я кажу.