Менеджер «Копенгагена»: «Наші фани, швидше за все, були атаковані вболівальниками київського «Динамо»

Динамо Київ 3 Серпня, 20:59 939
Менеджер «Копенгагена»: «Наші фани, швидше за все, були атаковані вболівальниками київського «Динамо»    | 19-27
Андреас Хершольт про заворушення на трибунах у Києві під час матчу Ліги Чемпіонів між «Дніпром» та «Копенгагеном»:

«Представники УЄФА та охорони сказали, що наші фани, швидше за все, були атаковані вболівальниками київського «Динамо», а не «Дніпра». Ми разом із УЄФА будемо розбиратися у ситуації, тому що подібні речі у футболі – це абсурд», - сказав Хершольт в ефірі передачі «Профутбол».