Андрій Несмачний: «Артему Мілевському я вірю». ВІДЕО

Динамо Київ 3 Серпня, 21:17 1613
Андрій Несмачний: «Артему Мілевському я вірю». ВІДЕО     | 19-27
Екс-гравець «Динамо» Київ Андрій Несмачний прокоментував повернення Артема Мілевського у великий футбол.

- Я думаю, якщо ті слова, які він каже, що він серйозно взявся за голову, серйозно підходить до своєї справи… Я йому вірю. Я знаю його потенціал, я знаю його гарні якості. Він це довів у «Динамо». Був період, коли він дійсно взявся за голову і він був найкращим. Дуже швидко він набрав форму, дуже швидко він влився в колектив. Чому орієнтири змінились? Напевно, як він сам сказав, від тієї слави, яка тут була в нього, - розповів Андрій.