Колишній кіпер «Динамо» та голова ПФЛ Св’ятослав Сирота на своїй сторінці в Facebook прокоментував рішення президента ФФУ Анатолія Конькова відвідати матч 2-го туру, взамін іншим, важливішим подіям.
«Дивлюся «Профутбол» і дивуюся. Коньков знайшов час відвідати матч «Зоря» - «Олімпік», але не знайшов час:
1. Попрощатися з Белькевичем
2. Відповісти РФС
Дивовижна зграя там зібралася».