Горан Сабліч: «У Мілевського горять очі, він хоче знову грати на високому рівні»

Динамо Київ 4 Серпня, 07:15 1221
Горан Сабліч: «У Мілевського горять очі, він хоче знову грати на високому рівні»  | 19-27
Освоїтися Артему на новому місці допомагає колишній партнер по «Динамо» Горан Сабліч.

Освоїтися Артему на новому місці допомагає колишній партнер по «Динамо» Горан Сабліч.

«Яким чином Миля опинився в Спліті? «Це не моя робота, - розповів «Сегодня« екс-захисник «Динамо», а нині тренер молодіжної команди РНК «Спліт» Горан Сабліч -. Але ми зідзвонювалися з Артемом, він радився з приводу переходу. А коли він приїхав сюди, то ми кілька разів пили разом каву, їздили дивитися гру «Спліта» проти «Чорноморця». У нього горять очі, він хоче знову грати на високому рівні. «Хайдук» - команда молода, їй стане в нагоді досвід Артема на Мілевського. Тут покладають великі надії - це його останній шанс повернутися у великий футбол, і він це чудово розуміє. Я допоможу йому, чим зможу».