«Приїхав привітати Містера з Днем народження. Хоча у нас всіх і не святковий день. Бажаю йому здоров'я, довгих років життя і щоб ми з ним завоювали ще багато трофеїв. Я переконаний, що так і буде.
У нас була дуже важлива перемога над «Динамо» в Суперкубку. На нашій Батьківщині зараз дуже складна ситуація, йде війна. Я розумію, що тепер всім не до футболу, але це і певна радість для вболівальників. Що ми ще можемо зробити? Тільки порадувати своїх уболівальників грою, дати їм якийсь позитивний сигнал.
Всі наші «втікачі» повернулися в команду. Думаю, це та ситуація, яка зробить нас сильнішими. Ці футболісти нам допоможуть, адже перед командою стоять амбітні цілі - потрібно перемагати у всіх змаганнях, де ми беремо участь. Сподіваємося, що порадуємо вболівальників своєю грою, хоча у всіх настрій зовсім не футбольний».