У Шахтарську загинув десантник із ультрас дніпропетровського «Дніпра»

Динамо Київ 4 Серпня, 13:49 902
У Шахтарську загинув десантник із ультрас дніпропетровського «Дніпра»   | 19-27
Герої не вмирають...

Герої не вмирають!

«Під обстрілом «Градів» у Шахтарську загинув ультрас братнього «Дніпра» Ростислав Нікітін. Він служив у 25-й дніпропетровській повітряно-десантній бригаді...» - повідомляють ультрас київського «Динамо» на своїй сторінці у ВК.

Вічна пам'ять усім загиблим воїнам України.