Колишній форвард київського «Динамо» Браун Ідейє повідомив, що усі проблеми з робочою візою були успішно вирішенні.
«Щасливий повідомити, що мені була видана віза. Приєднаюсь до команди якомога швидше.» - розповів Браун
Нагадаємо, що Браун перейшов до «Вест-Бромвіча» за 10 млн. фунтів стерлінгів.
Контракт з «дроздами» розрахований на 3 роки.
