Безсонов: «11-метрові, зароблені Ярмоленком і Азеведо, не слід було призначати»

Динамо Київ 5 Серпня, 10:24 592
Безсонов: «11-метрові, зароблені Ярмоленком і Азеведо, не слід було призначати»   | 19-27
Колишній захисник «Динамо» і збірної СРСР Володимир Безсонов підводить певні підсумки центрального матчу другого туру УПЛ.

«Обурює те, що, мабуть, найбільшу кількість помилок з боку суддівства у рамках другого туру УПЛ було допущено в центральній зустрічі туру між «Металістом» і «Динамо». На мій погляд, 11-метрові, зароблені Ярмоленком і Азеведо, не слід було призначати. Мені здається, що прийняте рішення було не більше, ніж особистою ініціативою Анатолія Жабченка - якщо порушення в цих епізодах і мали місце, вони явно не тягнули на те, щоб каратися ударом з «точки», - цитує Безсонова «СЭ в Украине».

Хоча, в цілому, навіть якби обійшлося без втручання суддівського корпусу, «Динамо» все одно б здобуло перемогу в цьому матчі. Кияни повністю перегравали суперника, тому фінальний рахунок все ж можна назвати закономірним. Адже, за великим рахунком, нинішній «Металіст» знаходиться поки ще занадто далеко від своєї оптимальної форми. Мова як про внутрішні проблеми в команді, так і про зовнішні чинники.

Не може не позначатися на грі підопічних Ігоря Рахаева і непроста обстановка в країні. Легіонерів харківського клубу можна зрозуміти: кожна людина, будь то бразилець або аргентинець, хоче, щоб крім вигідних фінансових умов, йому надали гарантії безпеки. Країна справді переживає важкі часи, і всім нам потрібно запастися терпінням.

Потерпіти раджу і вболівальникам «Динамо» - незважаючи на дві стартові перемоги в чемпіонаті Сергія Реброва поки ще важко назвати тренером-знахідкою. Хоча й зрозуміло, що молодому фахівцеві потрібно час, щоб вибудувати нову команду і привселюдно заявити про себе. Поки складно розмірковувати про подальшу долю Реброва в «Динамо». Дай Бог, щоб у нього все вийшло, адже в іншому випадку навіть його продуктивна робота з молоддю піде нанівець, якщо команда не поліпшить гру і результати».