Форвард «Ворскли» Артем Громов розповів про конфлікт, котрий виник між полтавчанами та «гірниками» наприкінці матчу.
«Як на мене, суддя призначив абсолютно смішний штрафний, що, власне, й спровокувало конфлікт, - цитує Громова ukrfootball.ua. Турсунов, можливо, трохи й підштовхнув Дугласа, а потім він його взагалі не чіпав. Бразилець же наступив Санжару на ногу, після чого виникли емоції, хлопці почали заводитися. Не можу сказати однозначно за Даллку, який начебто вдарив суперника. Чесно кажучи, я цього не бачив. Але в Арменда повністю роздерта шия, й на це зовсім ніхто не звернув уваги. Наш капітан не впав демонстративно, й не почав корчитися від болю, як це роблять деякі гравці в помаранчево-чорних футболках. Окрім того, Олександр Кучер повівся, м’яко кажучи, не дуже красиво стосовно нашої команди. Захисник «Шахтаря» викрикнув не зовсім чемні слова, на адресу спочилого президента Олега Бабаєва. Я вважаю, що Кучер має вибачитися перед нами за свої слова. Кожна людина, яка себе поважає, такого собі не дозволила б».