Воротар «Динамо» Максим Коваль переходить в ужгородську «Говерлу», - про це повідомляє Footboom.com.
Футболіст вже вилетів в Ужгород, де приєднається до нової команди. Виступати в «Говерлі» Коваль буде найближчі півроку на правах оренди.
Відзначимо, що «Говерла» вже уклала орендні угоди з динамівцями Сергієм Люлькою, Віталійсом Ягодінскісом і Мирославом Бонем.