«Металіст» переглядає двох українських гравців

Футбол України 5 Серпня, 18:54 697
«Металіст» переглядає двох українських гравців   | 19-27
Генеральний директор «Металіста» Олександр Нотченко розповів про можливе посилення команди в цьому трансферному вікні.

- Зараз ми переглядаємо лівого півзахисника і нападника, але чи будуть з ними підписані контракти, говорити рано. Поки можу лише сказати, що це українці. Очікуємо також повернення всіх легіонерів.