Головний тренер «БАТЕ» Олександр Єрмакович після перемоги над «Дебреценом» у повторному матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів (3:1) присвятив цей успіх Валентину Белькевичу.
«Це щастя. Щастя всього білоруського футболу. Ми цю перемогу присвячуємо Валентину Белькевичу, це видатний гравець, ми не могли сьогодні зіграти по-іншому. Це перемога Валентина Белькевича і всього білоруського народу.
Вдячний хлопцям за ту мужність, яку вони проявили. В нас були гравці, участь яких була під питанням. Вони вийшли як воїни і зіграли просто чудово», - цитує Єрмаковича «РІА».