Микола Павлов: «Замість домашнього матчу з «Динамо» грати будемо в Києві»

Динамо Київ 6 Серпня, 07:23 1046
Микола Павлов: «Замість домашнього матчу з «Динамо» грати будемо в Києві»   | 19-27
Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов в інтерв'ю Football.ua висловив невдоволення стосовно перенесення домашніх матчів своєї команди.

Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов в інтерв'ю Football.ua висловив невдоволення стосовно перенесення домашніх матчів своєї команди.

«Мені вже відомо, що в четвертому турі теж їдемо на виїзд замість домашнього матчу, тому з «Динамо» грати будемо в Києві. А от як буде з грою проти «Говерли», я поки не знаю. Але не сумніваюся, що ужгородці до нас не приїдуть і вони будуть по-своєму праві, сказавши: «Чому це Луцьк та Одеса відмовилися приїжджати, а ми повинні їхати в Маріуполь?».

"Я думаю, що вони в ФФУ помилилися. Вони просто пішли на поводу у пана Кварцяного і Керницького, які почали піднімати паніку в пресі своїми висловлюваннями. Ми ж якось виїжджаємо звідси на матчі, потім повертаємося тим же маршрутом: і літаком, і наземним транспортом - і нічого з нами не трапилося. Нам же навіть міліція гарантувала безпеку проведення матчів в нашому місті. І глава донецької обласної адміністрації Тарута, який перебуває зараз в Маріуполі, теж. Але в Федерації, мабуть, вважають наші докази непереконливими. А тепер пожинаємо плоди - страждає команда.

Федерація футболу України та Прем'єр-ліга допустили прецедент: дозволивши «Чорноморцю» і «Волині» не їхати до Маріуполя, тепер, напевно, жодна команда до нас і не приїде. Тому нам доведеться грати весь час на виїзді», - сказав Микола Павлов.