Матч «Іллічівець» - «Динамо» пройде в Києві

Динамо Київ 6 Серпня, 10:33 901
Матч «Іллічівець» - «Динамо» пройде в Києві   | 19-27
Матч 4-го туру української Прем'єр-ліги між маріупольським «Іллічівцем» та київським «Динамо» відбудеться в Києві.

Матч 4-го туру української Прем'єр-ліги між маріупольським «Іллічівцем» та київським «Динамо» відбудеться в Києві.

Як повідомили Sport.ua в прес-службі УПЛ, за 6 днів до поєдинку «Іллічівець» зобов'язаний надіслати до дирекції Ліги лист з інформацією по матчу, в якому буде вказано місце проведення гри. За попередньою інформацією представники «Динамо» звернулися в маріупольський клуб з пропозицією перенести матч 4-го туру з Маріуполя до Києва.

Київський клуб нібито бере на себе всі фінансові витрати з проведення матчу, в тому числі оплатить переліт і проживання маріупольської команди.

«Іллічівець» на запропоновані умови погодився. А значить, серія виїзних поєдинків маріупольців триває.