Футбольний коментатор на своїй конференції на MatchDay поділився думками про нинішню гру київського «Динамо».
«Коли Київ програвав багато матчів, то ми постійно чули: «Приберіть цих іноземців та ставте своїх».
«В ситуації, коли легіонери масово хочуть залишити Україну, саме українці мають проявити себе. Шанс отримав Артем Кравець, якого згадували постійно лише в контексті «Валенсії. Для того щоб він вийшов на рівень, йому потрібно постійна ігрова практика. Особливо Сергій Станіславович Ребров довіряє Рибалці. Можливо у Сергія поки не все виходить як би хотілось, але видно, що у нього горять очі. Згадайте як починав грати у старті Ярмоленко і скільки було критики. Позитивних відгуків заслуговує Влад Калівінцев. Для українців «Динамо – це не порожній звук. Ми говоримо про покоління, яке росло на матчах «Динамо в Лізі чемпіонів. Вони ніколи не забудуть Белькевича, Хацкевича, Шевченка та всю цю банду. І вони неодмінно теж хочуть вийти на цей рівень».