Роман Бебех: «Для українців «Динамо» – це не порожній звук»

Динамо Київ 6 Серпня, 15:04 1978
Роман Бебех: «Для українців «Динамо» – це не порожній звук»   | 19-27
Футбольний коментатор на своїй конференції на MatchDay поділився думками про нинішню гру київського «Динамо».

Футбольний коментатор на своїй конференції на MatchDay поділився думками про нинішню гру київського «Динамо».

«Коли Київ програвав багато матчів, то ми постійно чули: «Приберіть цих іноземців та ставте своїх».

«В ситуації, коли легіонери масово хочуть залишити Україну, саме українці мають проявити себе. Шанс отримав Артем Кравець, якого згадували постійно лише в контексті «Валенсії. Для того щоб він вийшов на рівень, йому потрібно постійна ігрова практика. Особливо Сергій Станіславович Ребров довіряє Рибалці. Можливо у Сергія поки не все виходить як би хотілось, але видно, що у нього горять очі. Згадайте як починав грати у старті Ярмоленко і скільки було критики. Позитивних відгуків заслуговує Влад Калівінцев. Для українців «Динамо – це не порожній звук. Ми говоримо про покоління, яке росло на матчах «Динамо в Лізі чемпіонів. Вони ніколи не забудуть Белькевича, Хацкевича, Шевченка та всю цю банду. І вони неодмінно теж хочуть вийти на цей рівень».