Бюро виконкому Російського футбольного союзу в минулий четвер затвердило виступ клубів з Криму та Севастополя в сезоні - 2014/15 в другому дивізіоні першості Росії зони «Південь» за умови проходження ними необхідних процедур допуску до змагань, які тривають в поточні дні. У турнірі зазначеної зони виступлять севастопольський СКЧФ, сімферопольський ТСК і ялтинська «Перлина».
«8 серпня ми граємо в матчі на Кубок Росії проти ТСК з Сімферополя на його полі, і ця гра стане першою в рамках офіційних російських змагань», - заявив агентству «Р-Спорт» президент севастопольського СКЧФ Олександр Красильников.
За його словами, в цей же день свій перший матч в рамках Кубка Росії проведе і «Перлина» з Ялти, яка зустрінеться з футбольним клубом «Сочі».