Максим Коваль вже в п`ятницю може вийти на поле у складі «Говерли»

Динамо Київ 6 Серпня, 20:43 942
Максим Коваль вже в п`ятницю може вийти на поле у складі «Говерли»  | 19-27
Новачок ужгородського клубу має шанс вже в цю п'ятницю з'явитися на полі під час матчу 3-го туру УПЛ проти «Ворскли».

Новачок ужгородського клубу має шанс вже в цю п'ятницю з'явитися на полі під час матчу 3-го туру УПЛ проти «Ворскли».

Основний голкіпер «Говерли» Олександр Надь травмувався, тому Максим Коваль може замінити першого номера закарпатців, розповідає сайт «footballua.tv».

Нагадаємо, контракт Коваля належить київському «Динамо». В Ужгород 21-річний футболіст перейшов в оренду на півроку.