«Так, ми повинні підкорятися правилам ФІФА та УЄФА. Ми підкоряємося, ми нічого не порушуємо. Але Росія напала не на ФІФА, а на Україну, і у нас повинна бути своя точка зору в футбольних питаннях. Я згадую, як рік назад Газзаєв пропонував об'єднати наш чемпіонат з російським. Зараз я розуміючи, що, по суті, це був не Газзаєв. Все це була чиста політика».
«Нам не потрібно бояться ні ФІФА, ні УЄФА. Вони повинні створити комісію, розбиратися в нашій ситуації і вивчати її. Ніяких санкцій по відношенню до нас бути не може».
«Зараз у всьому світі на Росію накладаються певні санкції. Можливо, футбольні федерації інших країн підтримають нас», - цитує спеціаліста «Динамоманія».