Бенуа Тремулінас - про перемовини керівництва «біло-синіх» з «Сент-Етьєном» стосовно майбутнього французького захисника.
«Я розмовляв з керівництвом «Сент-Етьєна», але на жаль, нової угоди досягнуто не було, хочу вони і зробили усе від них залежне. Але різниця між пропозицією «Сент-Етьєна» і умовами «Динамо» була занадто великою, тому я повернувся до Києва. Зараз наполегливо тренуюся і готуюся до хорошого сезону в «Динамо», - заявив Тремулінас у інтерв'ю виданню Le Buteur.