В`ячеслав Грозний про оренду Коваля: «Максим не поставив жодного «нефутбольного» ​​питання»

Динамо Київ 7 Серпня, 10:31 1195
В`ячеслав Грозний про оренду Коваля: «Максим не поставив жодного «нефутбольного» ​​питання»  | 19-27
Наставник ужгородської «Говерли» зізнався, що дуже радий співпраці з Ковалем.

Наставник ужгородської «Говерли» зізнався, що дуже радий співпраці з Ковалем.

«Думаю, жоден наставник в українській Прем'єр-лізі не відмовився б від послуг такого голкіпера. Адже Коваль - один із кращих воротарів країни, і до свого віку домігся багато чого: грав у єврокубках, став основним стражем воріт у молодіжній збірній, запрошується в національну. На моїй пам'яті, з молодих воротарів сучасності так швидко прогресував тільки Ігор Акінфєєв з московського ЦСКА. Але щоб розвиватися, Максиму потрібно грати, причому в команді, де у нього буде високе навантаження. Все ж розуміють, що по воротам «Говерли» б'ють набагато частіше, ніж по динамівським. Незважаючи на молодість, Коваль справляє приємне враження. Коли ми спілкувалися з ним, він не поставив мені жодного питання на тему, що не стосується футболу, хоча Максим, напевно, багато чув про наші проблеми. Молодець! Думаю, він зможе стати першим номером «Говерли». Справа в тому, що наш основний воротар Олександр Надь в останньому матчі чемпіонату із запорізьким «Металургом» отримав наприкінці ушкодження і був замінений. А в минулому сезоні він багато матчів провів «на уколах», так що треба дати йому можливість підлікуватися. Інший наш воротар, Діма Бабенко, при всій до нього повазі, поки не тягне на основного. Так що я дуже розраховую на Максима. Окреме спасибі йому за згоду на перехід в «Говерлу», а також керівництву і тренерському штабу «Динамо», які допомогли кадрово нашій команді у важкі часи. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб сприяти прогресу орендованій у Києва молоді. Згадайте, ще не так давно Євген Макаренко та Віталій Буяльський виступали в оренді у нас, пообтерлися в Прем'єр-лізі і нині перебувають в основній обоймі «Динамо». Дай Бог, щоб та ж доля чекала і Коваля, і Люльку, та інших динамівських резервістів, які зараз працюють у нас. Сподіваюся, з часом всі вони з теплотою будуть згадувати час, проведений в Ужгороді».