Ультрас «Динамо» і «Дніпра» надали матеріальну допомогу українським військовим. ФОТО

Динамо Київ 7 Серпня, 10:43 888
Ультрас «Динамо» і «Дніпра» надали матеріальну допомогу українським військовим. ФОТО    | 19-27
Українські фанати продовжують власним прикладом показувати,як можна реально допомагати військовим у зоні АТО.

Українські фанати продовжують власним прикладом показувати, як можна реально допомагати військовим у зоні АТО.

«В минулі вихідні хлопці з однієї динамівської фірми разом з нашими друзями - фанатами Дніпра відвідали 25 повітряно-десантну бригаду, та передали їм допомогу. Хлопці передали те, що закупили на кошти, зібрані за допомогою небайдужих людей, також була передана допомога з нашого «складу».

Десантники передають всім велику ПОДЯКУ !!!

В цьому пості також хотілося б написати слова подяки магазину «Мілітарист» (перед поїздкою, про яку написано вище, хлопці дещо купували і в них. Зі знижкою від магазину, як завжди). Нещодавно магазин передав через наших хлопців велику палатку для батальйону АЗОВ.
Все, що ми купуємо в «Мілітарісті», нам відпускають зі значною знижкою (це, здається, принципова позиція магазину коли справа стосується закупівлі речей для підрозділів АТО).

Дякуємо магазину http://militarist.ua/

Разом до перемоги!», - повідомляють ультрас київського «Динамо» на своїй сторінці у ВК.