11 серпня на НСК «Олімпійському» київське «Динамо» приймало одеський «Чорноморець» . Рахунок – 1:2 на користь моряків. Своїми враженнями від гри поділилися головні тренери команд Роман Григорчук та Олег Блохін.
Роман Грирорчук: «Грою ми звичайно задоволені . Дорогі 3 очки здобуті в закономірній перемозі. Я дуже задоволений, що ми віднеслись до цієї гри так, як домовлялись. В тяжкому графіці ми втримались. Нам було цікаво протестували себе, коли нам дійсно важко та коли нам протистоїть така команда, як «Динамо» Київ. Ця зустріч вийшла позитивною, тому це добре».
- У нас є така інформація, що коли ви приїхали до Київа, у вас були деякі труднощі з автобусом. Можете це прокоментувати?
- Про це вже було сказаного,я можу не прокоментувати, а просто сказати, що було. Була така неприємна ситуація. Я собі уявляю часи, коли був ще радянський союз, коли був чемпіонат в гарячих країнах, де така жара. Ставили автобус зранку на сонце нагрівали і потім команду туди і по дорозі на стадіон. Команда приїхала вже мертва. Суть я собі представив. З нами так и трапилося. Я розумію, що все це вийшло напевно випадково. Не думаю, що це було спеціально зроблено. Але вийшло саме так. Автобус гарячий, кондиціонер не працює, на вулиці +34. Ми їхали 30 км на годину, постійно дорозі - це було важко, але потім ми пересіли в більш комфортабельний автобус.
- Як Ви оцінюєте рівень команди? На скільки відсотків вона використовує свій потенціал?
- У нас люди пішли ,прийшли - це нормальна ситуація, ми не переживаємо, тому людей, які хочуть піти, не тримаємо. Ті люди які прийшли, дуже хороші, не буду називати імен, ви їх і так знаєте, але вони високого рівня, і я вважаю,що це вдале придбання. Ми не оцінюємо по одному гравцю, а дивимося глобально. Оцінюємо результат, аналізуємо і рухаємося далі. Ми знайшли свій стиль гри. У нас є своє бачення гри, за яким ми чітко йдемо. Що стосується рівня, дуже важливо відмітити, що рівень у нас є, і сьогодні ми його показали, не хочу сказати, що ми досягли багато чого, але це вже результат.
- Перемога «Чорноморця» заслуга моряків чи киян?
- По грі: наша команда отримала такі довгоочікувані три очки. Вони, можна сказати, здобуті у такій закономірній грі. Основна задача була втриматися на рівні, на який ми вийшли, він ще звичайно не видатний, але певний рівень вже є. Нам було дійсно важко, тому що нам протистояла така команда, як «Динамо» Київ. Я не можу зараз щось говорити за киян. Їм зараз важко і моя людська підтримка їм. Я щиро бажаю успіхів «Динамо». Але це – гра, треба рухатися далі.
Олег Блохін: «Сильного коментаря не буде, думаю, що за поразку відповідає тренер, які тут можуть бути розмови. Команда провалила гру. Хотів би вибачитися в першу чергу перед глядачами звичайно.30 тисяч приходить, не знаю ... Треба розбиратися .Дійсно, ».чому команда не біжить і не грає . Хоча є об'єктивні причини, але об'єктивні причини тільки для слабких. Я вважаю, треба приймати удар таким, який він є. Те що є на даний момент,то воно і є . Від цього нікуди не відійдеш, просто шкода, що у нас випадають чомусь не іноземці, а українці,це проблема. Треба шукати чотирьох українців, які повинні грати».
Євгенія Федорченко, текст: Ельзара Джапарова, – 1927.com.ua ©