Під час проведення 19-го туру чемпіонату Білорусі між брестським «Динамо» та новополоцьким «Нафтаном» ультрас команди хазяїв вивісили банер, присвячений легендарному гравцю київського «Динамо» Валентину Белькевичу.

Фото взяте з офіційного пабліку ультрас «Динамо» Брест.