«Селекційний відділ весь час веде переговори, але, на жаль, виключно з їх агентами - особистого зв'язку немає. Поки складно сказати, на якій стадії переговори», - наводить слова Рахаєва в інтерв'ю журналу «Футбол» football.ua.
За словами Рахаєва, ніяких передумов для втечі гравців не було, але з людської точки зору побоювання аргентинців можна зрозуміти.
«Звичайно, ми поважаємо будь-яке рішення футболіста. В країні таке відбувається - вони побоюються за свої сім'ї. Але потрібно було приймати подібне рішення раніше, до початку зборів. Щоб ми готували інших гравців», - сказав тренер.
«Їм, не виплачується зарплата - вони оштрафовані за неявку на перший і другий матчі та за пропуск тижневого циклу підготовки перед чемпіонатом», - заявив Рахаєв. Ми будемо подавати списки порушників в УЄФА і ФІФА - там з ними розбиратимуться за допомогою судів. Ми не можемо допустити такого ставлення: якісь агенти нам, можна сказати, викручують руки. «Металіст» заробив собі гарну репутацію, ми повинні відстоювати свої права. Це неповага проявлена до всього українського футболу, до нашої спортивної честі».
Нагадаємо, що в розташування «Металіста» вчасно не повернулися аргентинські легіонери Себастьян Бланко, Хосе Соса, Алехандро Гомес і Джонатан Крістальдо.