Юссуф: «Робитимемо все, щоб взяти очки в матчі з «Шахтарем»

Динамо Київ 7 Серпня, 13:15 929
Юссуф: «Робитимемо все, щоб взяти очки в матчі з «Шахтарем»  | 19-27
Орендований до «Металіста» захисник «Динамо» Айїла Юссуф розповів про свою налаштованість на матч з «Шахтарем».

Орендований до «Металіста» захисник «Динамо» Айїла Юссуф розповів про свою налаштованість на матч з «Шахтарем».

«Після гри з «Динамо» у хлопців і тренера відбулася розмова. Ми тільки починаємо, але знаємо, що «Шахтар» - хороша команда. Робитимемо все, щоб у них виграти, взяти очки», - сказав Юссуф у ефірі каналу «Футбол 1».