Орендований до «Металіста» захисник «Динамо» Айїла Юссуф розповів про свою налаштованість на матч з «Шахтарем».
«Після гри з «Динамо» у хлопців і тренера відбулася розмова. Ми тільки починаємо, але знаємо, що «Шахтар» - хороша команда. Робитимемо все, щоб у них виграти, взяти очки», - сказав Юссуф у ефірі каналу «Футбол 1».