«ФФУ, як суб'єкт світового та європейського футболу повинна підкоряться всім распроряженням і регламентам ФІФА та УЄФА. Ми не можемо вийти за певні рамки. Інакше до нас, до нашої збірної і до наших клубів, які приймали участь в європейських змаганнях будуть застосовані санкції», - повідомляє Динамоманія.
«Що стосується санкцій стосовно РФС, то вони обов'язково будуть. Російська сторона повністю порушила статутні норми ФІФА».
«Зараз у нас унікальний випадок. Якщо ми виступимо з якою-небудь ініціативою з цього питання, то, безумовно увійдемо в історію. Ось тільки невідомо з якого боку».