Олександр Журахівський: «Це тільки у мене футбол відійшов на N-місце? Путлер, будь ти проклятий!»

Футбол України 7 Серпня, 15:15 3085
Олександр Журахівський: «Це тільки у мене футбол відійшов на N-місце? Путлер, будь ти проклятий!»   | 19-27
Спортивний оглядач радіо «Ера» Олександр Журахівський, який раніше працював на телеканалах «Інтер» та Ут-1, з сумом відзначає, що вчорашня поразка «Дніпра» у матчі Ліги чемпіонів не залишило жодних емоцій.

- Пам'ятаю березень 85-го. Кубок чемпіонів. «Дніпро» тільки в серії пенальті програв «Бордо». На кону стояв вихід у півфінал, уявіть! Це було розчарування! Вчора «Дніпро» не проліз в Лігу чемпіонів. Не проліз, так не проліз ... Це тільки у мене футбол відійшов на N-місце ?! Проклята війна ... Путлер, будь ти проклятий! - написав Журахівський на своїй сторінці в Фейсбуці.