Олександр Драгович: «Блохін був великим футболістом, але бути тренером – це трохи інше»

Динамо Київ 8 Серпня, 05:34 836
Олександр Драгович: «Блохін був великим футболістом, але бути тренером – це трохи інше»   | 19-27
Автстрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович розповів журналу «Футбол» про рік перебування в стані «біло-синіх».

Австрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович розповів журналу «Футбол» про рік перебування в стані «біло-синіх».

«Дуже важкий рік. Довелося пережити багато потрясінь. Ми не виконали завдання в чемпіонаті, не зовсім вдало виступили в єврокубках. Для настільки авторитетної команди, як «Динамо», такі результати те саме, що провал. Але ми не сидимо, чи не ллємо сльози. Колишні невдачі забуті, висновки зроблені. Ми з оптимізмом дивимося в цей сезон.

Минулого літа київський клуб поповнився п'ятьма або шістьма сильними легіонерами. Зрозуміло, що відбувався процес оновлення основного складу. Команди не будуються за місяць або два. Необхідний час. Чимало часу. Маємо наочний приклад з «Шахтарем». Скільки у них бразильців у складі? Скільки вони чекають своєї гри? У них теж проблеми з організацією гри.

Блохін був великим футболістом, але тренерське ремесло - це трохи інше. Якщо тренер не дає результату, значить, на його місце повинен прийти інший наставник. На жаль, Блохіну не вдалося досягти поставлених цілей, зайняти перше місце. Але можу запевнити, що Блохін працював сумлінно, віддавав роботі всього себе.

У нас був мізер часу, щоб зігратися. Цей сезон повинен стати показовим. Я думаю, зрушення вже помітні. А повинно бути ще краще.Я в це вірю. До того ж, багато хлопці думками залишилися в Києві, переживали за те, що відбувається в країні.

Ситуація була напружена, не зовсім футбольна. Абстрагуватися від неї було неможливо».