В`ячеслав Грозний: «Максим Коваль? Супер! Нас це влаштовує»

Динамо Київ 8 Серпня, 07:18 992
В`ячеслав Грозний: «Максим Коваль? Супер! Нас це влаштовує»  | 19-27
В короткому флеш-інтерв'ю клубній прес-службі «Говерли» головний тренер ужгородців В'ячеслав Грозний в черговий раз схвально висловився про оренду Максима Коваля.

В короткому флеш-інтерв'ю клубній прес-службі «Говерли» головний тренер ужгородців В'ячеслав Грозний в черговий раз схвально висловився про оренду Максима Коваля.

«Конкуренкція за основу на воротарській позиції - це дуже добре. Ми знаємо, що Олександр Надь дуже кваліфікований воротар, але він травмувався в Запоріжжі, тому точно не зможе зіграти в матчі проти «Ворскли». Мирослав Бонь – молодий гравець на перспективу. Дмитро Бабенко, на жаль, не має тієї ігрової практики та ігрового тонусу тому, що Надь був першим воротарем, а враховуючи конкуренцію, у вигляді Чурилова, потрібної психологічної напруги в Дмитра не було.

Мені потрібен воротар, який триматиме в тонусі всю воротарську бригаду, який є гравцем «Динамо» та збірної України, в якого високі амбіції, і якому хочеться довести те, що він гідний місця в основному складі київського «Динамо». Супер! Нас це влаштовує».