Олександр Надь: «Рівень Коваля - надвисокий»

Динамо Київ 8 Серпня, 07:29 1251
Олександр Надь: «Рівень Коваля - надвисокий»  | 19-27
Голкіпер «Говерли» Олександр Надь прокоментував прихід в стан ужгородського клубу Максима Коваля.

Голкіпер «Говерли» Олександр Надь у інтерв'ю fcgoverla.uz.ua прокоментував прихід в стан ужгородського клубу Максима Коваля.

«До нас приєднався сильний воротар Максим Коваль, який захищав кольори київського «Динамо» та збірної України. Безперечно, його рівень надвисокий. Я вважаю підписання Коваля хорошою новиною. У Києві він не мав належної ігрової практики, а перебуваючи в нас зможе частіше виходити на поле. Думаю, що й повернення в національну збірну не за горами. Він, нам без сумніву допоможе і підсилить воротарську ланку», - відзначив Надь.