Максим Шацьких: «Белькевич був відкритою людиною, чистим, чесним і правильним по життю»

Динамо Київ 8 Серпня, 08:28 1056
Максим Шацьких: «Белькевич був відкритою людиною, чистим, чесним і правильним по життю»  | 19-27
Тиждень тому не стало Валентина Белькевича. Яскравого, зоряного і водночас скромного гравця, легенди «Динамо».

«Практично 10 років, половину свого футбольного життя, я прожив з Валіком в одній кімнаті, - розповів «Вестям» Максим Шацьких. - Він був відкритою людиною, чистим, чесним і правильним по життю. Емоційний, заряджений позитивом. Часто разом їздили на риболовлю. Взагалі постійно з хлопцями тоді збиралися, у нас та ще банда була. Могли ту ж рибу ловити на спір, хто спіймав менше - той, наприклад, віджимався. Або в карти грали на бажання, програвший підтягувався на турніку. Тепер особливо важко про це говорити в минулому часі».