Канана: «Матч з «Динамо» очевидно пройде в Києві»

Динамо Київ 8 Серпня, 13:43 885
Канана: «Матч з «Динамо» очевидно пройде в Києві»      | 19-27
Спортивний директор «Іллічівця» підтвердив інформацію про те, що виїзна серія маріупольців триває.

Після «домашніх» матчів в Одесі та Луцьку команда Миколи Павлова продовжує подорожувати, наступний «поєдинок на своєму полі» готуючись провести в Києві. Раніше повідомлялося, що «Динамо» нібито запропонувало «Іллічівцю» зіграти в столиці України, беручи на себе оплату перельоту і проживання, на що маріупольці відповіли позитивно.

Коли ми звернулися з цього приводу до Прем'єр-ліги, нас сказали, що точне місце проведення матчу стане відомо тільки за шість діб до його стартового свистка. Але інформація про проведення поєдинку в Києві проскакувала, - повідомляє football.ua

«Так, домашній матч з «Динамо» очевидно зіграємо в Києві, - сказав Євген Віталійович. - А от після гри з киянами ми маємо намір привезти футбол в Маріуполь. У перших зустрічах ми пішли назустріч «Чорноморцю» та «Волині», тепер і «Динамо», однак надалі проводитимемо зустрічі на рідному стадіоні. Адже команда не може щотижня грати на виїзді.

Щоразу ми вирушаємо автобусом до Запоріжжя, а звідти летимо в потрібну точку. Так чому ж інші команди не можуть прибути до нас таким же чином? У Запоріжжі дістатися - немає проблем, а звідти спокійно можна приїхати на автобусі із супроводом до Маріуполя. Тим більше у нас є гарантії безпеки від Обласної адміністрації та міліції, тому хвилюватися немає чого»​​, - заявив спортивний директор «Іллічівця».