«Тут все спокійно. Тим більше, що клуб достатньо добре забезпечує мою недоторканність. Так, батьки хвилюються. Тому кожен день я розмовляю зі своєю мамою і, звичайно, зі своєю подругою» - цитує Джермейна голандська преса.
«Більшість ігор ми граємо тут, у Києві. Тим більше, вже затвердили календар та формат чемпіонату і на сході ми грати не будемо.»
«Я буду розмовляти, з приводу переговорів, коли мені щось буде відомо. Я відкритий для гарного клубу. Проте, у мене є контракт з «Динамо» і, якщо я залишусь в Україні, то буду відпрацьовувати його на всі сто».
«Як мені казав агент, то інтерес до моєї персони дійсно є, але, видно, там не все так легко. Я буду думати, коли надійде конкретна пропозиція. наразі нема про що говорити» - резюмував Ленс.