«Динамо» буде в першому кошику під час жеребкування групового етапу ЛЄ

Динамо Київ 8 Серпня, 17:26 4201
«Динамо» буде в першому кошику під час жеребкування групового етапу ЛЄ     | 19-27
Сьогодні відбулося жеребкування плей-офф раунду Ліги Європи, в якому зіграють три українські команди - «Дніпро», «Металіст» і «Зоря».

Четверта ж українська команда в Лізі Європи, «Динамо», свій єврокубковий шлях почне відразу з групового етапу, куди попало прямо, минаючи відбіркові раунди. Це стало можливим завдяки тому, що п'яте місце в іспанській Прімері зайняла «Севілья», яка і так потрапляє в групу напряму, адже є переможцем турніру.

От і вийшло, що одне місце, що дозволяє не грати кваліфікаційні раунди, а відразу потрапити в групу, дісталося володарю Кубка сьомої країни в таблиці коефіцієнтів УЄФА. Цією країною на той момент була Україна, а переможцем національного Кубка - «Динамо», яке і отримало таку можливість.

Відзначимо, що «Динамо» перебуватиме в першому кошику при жеребкуванні. Зараз коефіцієнт киян - 56.193, а більше поки тільки у «Севільї» (71.042). Це якщо говорити про команди, вже забезпечили собі участь в груповому етапі.

Чи може «Динамо» все ж покинути першу корзину? Ні. Такого не станеться, навіть якщо в груповий етап Ліги Європи потраплять клуби, чий коефіцієнт вище динамівського. А це, нагадаємо, представники Ліги чемпіонів «Арсенал» (112.949), «Порту» (105.459), «Зеніт» (73.899), «Байєр» (70.328) і «Наполі» (61.387), а також команди з плей-офф ПСВ (64.862), «Тоттенхем» (75.949), «Інтер» (95.387) і «Ліон» (97.300). Якщо таке раптом станеться, то кияни лише опустяться на саме дно першого кошика, але ніяк не покинуть її. Зате така доля чекатиме харківський «Металіст», коефіцієнт якого - 45.693, повідомляє «Динамоманія«.

Нагадаємо, що в кожнім кошику буде по 12 команд.