Орест Кузик: «Сергій Ребров, того хто підходить, бере на тренування першої команди»

Динамо Київ 9 Серпня, 07:04 1404
Орест Кузик: «Сергій Ребров, того хто підходить, бере на тренування першої команди»     | 19-27
Після матчу з «Олімпіком» нападник молодіжки «Динамо» Орест Кузик розповів журналісту 1927.com.ua про протистояння, нового іспанського тренера та завдання на сезон.

Після матчу з «Олімпіком» нападник молодіжки «Динамо» Орест Кузик розповів журналісту 1927.com.ua про протистояння, нового іспанського тренера та завдання на сезон.

- Як тобі сьогоднішній матч?

- Хороша була гра. Налаштовувалися бойове протистояння. Не знали суперника: команда нова, тільки вийшла з «Першої ліги», у них новостворений дубль.

Налаштовувалися, як на звичайну гру. Потрібно було вигравати будь-якою ціною. Завдання - тільки перемогти.

- Як збирали інформацію про суперника, адже «Олімпік» вперше виступає в турнірі дублерів?

- Нічого не збирали. Була звичайна підготовка, така як до звичайної гри з тією ж «Ворсклою» і «Металістом». Нічого нового не було.

- Як команді, та тобі особисто, працюється з новим іспанським тренером?

- Добре. Цікавий тренувальний процес, цікаві вправи, нова структура гри. Вона дещо змінилася, на відміну від тієї, що ми грали раніше. Так, взагалі, - все влаштовує.

- Не виникають проблеми із взаєморозумінням?

- Ні, звичайно. Всі хлопці добре розуміють. Тренери, якщо потрібно, то завжди підказують. Де необхідно - підкажуть, де, приходиться, можуть і «напхати» трішки. Хороший, робочий процес.

- Які завдання на цей сезон?

- Завдання на сезон завжди лише одне - перше місце.

- Сьогодні на матчі був Сергій Ребров. Можливо, була особиста розмова?

- Сергій Станіславович не розмовляє ні з ким особисто. Приходить, дивиться, хто підходить - бере на тренування першої команди. Більше нічого.

Розмовляв – Станіслав Романов