Гравці «Динамо» надали лоти для аукціону на підтримку української армії

Динамо Київ 9 Серпня, 09:09 1970
Гравці «Динамо» надали лоти для аукціону на підтримку української армії      | 19-27
Три гравця київського Динамо відгукнулися на заклик надати речі для армійського аукціону.

Три гравця київського «Динамо» відгукнулися на заклик надати речі для армійського аукціону.

Олександр Рибка, Андрій Ярмоленко та Євген Макаренко передали до редакції свою спортивну амуніцію з автографами і побажаннями миру в країні.

Переглянути нові лоти армійського аукціону Football.ua і iSport.ua можна за наступними посиланнями:

- Футболка Андрія Ярмоленка

- Футболка Олександра Рибки

- Футболка Євгена Макаренка

Список всіх виставлених лотів

На даний момент найдорожчим лотом залишається золота медаль чемпіонки світу Наталії Годунко. При початковій ставці в 3000 гривень зараз за неї готові заплатити майже 80 тисяч.

Ми закликаємо гравців, тренерів, керівників клубу допомогти процесу і передати нам свої футбольні реліквії, які будуть реалізовані на інтернет аукціоні.

ВСІ кошти, отримані від продажу спортивних речей, підуть на допомогу нашій армії, яка виконує завдання по захисту цілісності країни і веде бойові дії проти інтервентів і терористів на сході країни.

Ось список волонтерів, яким будуть перераховані кошти. Крім того, деякі наші спортсмени залишили за собою право перерахування грошей пораненим бійцям, координати яких вони нададуть самостійно.

У разі якщо у вас є бажання і можливість нам допомогти - пишіть на [email protected].

Спасибі всім величезне за сприяння!