Гомес: «Металіст» - несерйозний клуб»

Футбол України 9 Серпня, 10:28 1224
Гомес: «Металіст» - несерйозний клуб»   | 19-27
Алехандро Гомес стверджує, що харківський клуб не розрахувався з «Катанією» за його трансфер.

Аргентинський футболіст, який самовільно покинув ряди «Металіста», виступив з критикою і звинуваченнями на адресу харків'ян.

«Металіст - несерйозний клуб, - цитує Гомеса football.ua, посилаючись на TuttoMercatoWeb. - Вони поводяться непрофесійно. «Катанья» досі не отримала всі гроші за мій перехід. Я можу точно сказати, що не збираюся повертатися в Україну».

Також повідомляється, що «Металіст» заборгував сицилійцям чотири мільйони євро з семи, в які їм обійшовся Алехандро. Спортивний директор Катаньї Пабло Косентіно пропонував харківському клубу в якості повернення боргу віддати самого гравця, але представники «Металіста» відповіли відмовою.