«Шахтар»: «Це непоправна втрата для всього українського футболу»

Динамо Київ 9 Серпня, 15:33 686
«Шахтар»: «Це непоправна втрата для всього українського футболу»  | 19-27
Донецький клуб на своєму офіційному сайті висловив свої співчуття з приводу смерті екс-динамівця Андрія Баля:

9 серпня на 57-му році пішов з життя Андрій Баль.

Це непоправна втрата для всього українського футболу. Андрій Баль був чудовим гравцем, який добився успіхів у складі київського «Динамо» і збірної СРСР. Виступав в якості футболіста і тренував в Ізраїлі. Згодом працював в «Ворсклі», «Москві», «Чорноморці», «Динамо» і збірної України. Футбольна громадськість країни сумує у зв'язку з втратою одного зі своїх видатних представників.

ФК «Шахтар» висловлює співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять...