Відомий футболіст Андрій Баль помер під час гри, віддаючи передачу. Про це розповів багаторічний партнер Баля по збірній СРСР з футболу та київським «Динамо» Володимир Безсонов, який став очевидцем трагедії.
«Ми зібралися об 11 ранку на одному з полів центрального стадіону, як робимо з ветеранами завжди по суботах, - розповів Безсонов ИТАР-ТАСС. - Можна сказати, він помер у мене на руках. Ніяких зіткнень не було, він просто віддав пас і впав. Які причини, покаже тільки розтин».
"Він був видатним футболістом і людиною - його доброта, скромність, веселощі, - продовжив співрозмовник агентства. - Він завжди був душею колективу. У компанії він завжди міг підняти дух, настрій. Ми грали з ним ще в юніорській збірній, яка в 1976 році виграла чемпіонат Європи, а через рік - чемпіонат світу. І не дарма він був капітаном. він скрізь був попереду, на передовій. Дуже рано пішов. він міг би зробити ще багато хорошого в цьому світі і в футболі, зокрема».