Кожен матч «Динамо» в нинішньому сезоні Прем'єр-ліги починається з хвилини мовчання.
Сьогодні вдень траурна звістка прийшла зі стадіону імені Банникова, де під час гри в футбол зупинилося серце легендарного футболіста «біло-синіх», прекрасного тренера і чудової людини Андрія Баля. Ще минулої осені Андрій Михайлович входив в тренерський штаб «Динамо», а сьогодні його колишні підопічні вийшли на гру з траурними пов'язками на руці...
Також хвилина мовчання була присвячена екс-капітану «Динамо» Валентину Белькевичу, який пішов з життя 1 серпня, і двом уболівальникам команди, загиблим в зоні АТО - бійцю добровольчого батальйону «Айдар» Оресту Квачу та десантникові 25-й ОАЕМБР Ростиславу Нікітіну.
Світла пам'ять справжнім Героям...