Ігор Литовка: «Це мій перший «сухий» матч проти «Динамо»

Динамо Київ 9 Серпня, 21:07 848
Ігор Литовка: «Це мій перший «сухий» матч проти «Динамо»     | 19-27
Післяматчевий коментар воротаря «Олімпіка».

- Усе вийшло, ми цьому раді, що все так склалось. Була важка гра. Було таке, що й везло. Значить – так потрібно.

- Як сприймаєте те, що практично не було моментів у ваших воріт?

- Так, майже не було, але зіграли на нуль і це не може не радувати.

- Як ви думаєте, це «Динамо» погано грало чи «Олімпік» зробив так, що господарі поля не змогли розбігатись?

- Я думаю, що це «Олімпік» гарно грав. «Динамо не може погано грати, це дуже гарна команда.

- Ви святкували в роздягальні?

- Ну, не виграли, але очко взяли. Приємно.

- Сьогодні не грав ваш президент. Кажуть, що коли він грає, то команда ще краще грає, чи вона завжди так грає?

- У президента нашого травма. Але судити про те, як команда грає з ним та без нього я не можу. Я новачок у команді.

- Пам’ятаєте момент на 90 хвилині?

- Так.

- Можете його описати?

- Закінчилось все добре. Хлопці підстрахували. Мені треба було вибити м’яч, а я почав його ловити. Це було у воротарській. Не знаю чи було там порушення. Це все на роздуми судді. Добре те, що добре закінчується.

- А можете назвати людей, які били?

- Я не встиг запам’ятати. Там був такий сумбур.

- Кравець заявив, що дуже засмутився, що не забив вам.

- Не думаю, що варто засмучуватись, якщо не тільки мені не забивати.

- Ви від «Динамо» пропускали голи?

- Звичайно. Це перший матч на «нуль» з «Динамо» Київ.

- Чи обіцяло керівництво команди, якісь преміальні за цю гру?

- Не буду розповідати про суму, виносити це.

- Наскільки складно вам було сьогодні зберігати ворота у недоторканості?

- Уся команда діяла, якось тяжко виділити когось окремо, наприклад мене. Уся оборона зіграла злагоджено, тому і результат такий.

- Наскільки ця нічия важлива для вас?

- Звичайно, приємно грати з такою командою внічию і хлопці перевірили себе на фоні таких гравців. Я думаю, це придасть більше впевненості. Попереду у нас «Шахтар».