- Усе вийшло, ми цьому раді, що все так склалось. Була важка гра. Було таке, що й везло. Значить – так потрібно.
- Як сприймаєте те, що практично не було моментів у ваших воріт?
- Так, майже не було, але зіграли на нуль і це не може не радувати.
- Як ви думаєте, це «Динамо» погано грало чи «Олімпік» зробив так, що господарі поля не змогли розбігатись?
- Я думаю, що це «Олімпік» гарно грав. «Динамо не може погано грати, це дуже гарна команда.
- Ви святкували в роздягальні?
- Ну, не виграли, але очко взяли. Приємно.
- Сьогодні не грав ваш президент. Кажуть, що коли він грає, то команда ще краще грає, чи вона завжди так грає?
- У президента нашого травма. Але судити про те, як команда грає з ним та без нього я не можу. Я новачок у команді.
- Пам’ятаєте момент на 90 хвилині?
- Так.
- Можете його описати?
- Закінчилось все добре. Хлопці підстрахували. Мені треба було вибити м’яч, а я почав його ловити. Це було у воротарській. Не знаю чи було там порушення. Це все на роздуми судді. Добре те, що добре закінчується.
- А можете назвати людей, які били?
- Я не встиг запам’ятати. Там був такий сумбур.
- Кравець заявив, що дуже засмутився, що не забив вам.
- Не думаю, що варто засмучуватись, якщо не тільки мені не забивати.
- Ви від «Динамо» пропускали голи?
- Звичайно. Це перший матч на «нуль» з «Динамо» Київ.
- Чи обіцяло керівництво команди, якісь преміальні за цю гру?
- Не буду розповідати про суму, виносити це.
- Наскільки складно вам було сьогодні зберігати ворота у недоторканості?
- Уся команда діяла, якось тяжко виділити когось окремо, наприклад мене. Уся оборона зіграла злагоджено, тому і результат такий.
- Наскільки ця нічия важлива для вас?
- Звичайно, приємно грати з такою командою внічию і хлопці перевірили себе на фоні таких гравців. Я думаю, це придасть більше впевненості. Попереду у нас «Шахтар».