«Президент ФФУ Коньков і його перший зам, самі знаєте, як його звати, не змогли знайти час відвідати поранених бійців в госпіталі, який знаходиться в 5 хвилинах ходьби від будівлі Федерації. Навіть не їзди, а саме ходьби. Я навіть сильно перебільшив про 5 хвилин - 2 хвилини від сили.
Що можна очікувати від людей, які живуть у своє задоволення і чужі проблеми їх цікавлять тільки, якщо на них можна поживитися. Які не знайшли час попрощатися ні з Бабаєвим, ні з Белькевичем.
Що можна очікувати від людей, які до цих пір передають суспільні (чужі, не їхні власні) гроші в Крим. Незрозуміло кому. Може бути, на утримання кримських клубів в чемпіонаті Росії?
І саме тому Федерація досі мовчить, видаючи лише дебільні коментарі, що позиція її незмінна. Здається мені, що Федерація здає Крим. На словах, звертаючись до преси, розповідають, що проти рішень РФС, а на ділі тихесенько сміються з усіх. Думаючи, про те, як розвели всіх - як кошенят!
Замість того, щоб допомогти пораненим бійцям, вони їм передали через Володимира Онищенко, легендарного футболіста в минулому, а нині помічника Михайла Фоменка - 21 футболку збірної. А до Криму відправили... надцять тисяч гривень.
Не можу зрозуміти, чому до цих пір СБУ не почало перевіряти, кому і навіщо Коньков передає гроші в Крим!».