Владислав Огіря: «Динамо» нас недооцінило»

Динамо Київ 10 Серпня, 07:27 1082
Владислав Огіря: «Динамо» нас недооцінило»     | 19-27
Півзахисник донецького «​​Олімпіка» Владислав Огиря розповів 1927.com.ua про історичну нічию на Олімпійському, про свого друга в «Динамо» та про плани на підготовку до матчу з «Шахтарем».

Півзахисник донецького «​​Олімпіка» Владислав Огіря розповів 1927.kiev.ua про історичну нічию на Олімпійському, про свого друга в «Динамо» та про плани на підготовку до матчу з «Шахтарем».

- Нічия з «Динамо» на НСК Олімпійський - що це для вас?

- Думаю, насамперед, перемога над самими собою. Приємно, з грандом нашого футболу зіграти на нуль, зрозуміло що в атаку вибігали не дуже, не все попереду виходило, але зіграти тут на нуль - це вже добре.

- Яка основна причина нулів на табло?

- Думаю, «Динамо» нас недооцінило.

- Перший тайм проти «Динамо» - поки ваша найкраща сорокап’ятихвилинка в УПЛ?

- Лише зіграно 3 тури і говорити, що кращий 1-й тайм для «Олімпіка» був проти «Динамо» - не варто. Ще багато матчів попереду. Чемпіонат тільки розпочався, подивимося. Мотивація у нас була більшою ніж у «Динамо» і кожен хотів себе показати, всі викладалися на всі 100%. Дисципліна і порядок, ну і, звичайно, - везіння! Вважаю ми за служили цю нічию.

- Яка атмосфера панувала в роздягальні після матчу? Що сказав тренер?

- Всі задоволені. Миколайович подякував за гру та за те, що виконали установку.

- Преміальні пообіцяли за нічию з «Динамо»?

- Так, начебто, повинні бути.

- Сергій Ребров говорить, що важко грати коли 9 гравців, які захищаються в штрафній. Ви грали виключно, щоб не пропустити?

- Ні, задача була, щоб ми грали в агресивний футбол. Десь щось невиходило, але й не потрібно забувати, що ми грали з «Динамо» Київ.

- Коли вийшли вперше Олімпійський, які почуття були? Не було мандражу?

- Мандражу не було, було цікаво зіграти. Точніше, був спортивний інтерес.

- Хто гравець матчу в складі «Олімпіка»?

- Думаю, всі 18 чоловік - гравці матчу. Виділити когось окремо - важко. Всі відіграли добре.

- А кого, напередодні матчу, найбільше побоювалися в «Динамо»?

- Я, особисто, хотів зіграти з Гармашем, так як дружимо добре. Але він не вийшов через травму.

- Важко було стримувати Ярмоленка?

- Він хороший футболіст і, я вважаю, найкращий півзахисник в нашому чемпіонаті. Цікаво було проти нього грати.

- Як ти вважаєш, динамівців сильно надломила новина про смерть Андрія Баля?

- Думаю, що це зіграло свою роль.

- Можна сказати, що ви така собі «темна конячка» в цьому чемпіонаті?

- Так, тому що нас ніхто не знає.

- Попереду у вас гра з «Шахтарем». Як команда буде готуватися? Чи буде вихідний?

- Так завтра вихідний, а вже потім розпочинається підготовка до гри з «Шахтарем».

- Чи готові поборотися за очки в матчі з Шахтарем?

- Звичайно, готові та будемо боротися.

Розмовляв Ігор Гусаков