«Чув про інтерес до мене з боку «Роми» та «Бешикташа». Я знаю, що представники «Бешикташа» зустрічалися з керівництвом «Динамо» з приводу мого переходу. Поки, здається, нічого конкретного не сталося. На жаль, «Динамо» цього року не зіграє в Лізі чемпіонів, а мені дуже хочеться зіграти в цьому турнірі, - цитує Юнеса Беланда tribuna.com з посиланням на видання Radikal.
У політичному плані в Києві все трохи заспокоїлося - протестів більше немає. Клуб робить все для забезпечення нашої безпеки. Я професійний футболіст, тому буду дотримуватися всіх умов угоди з «Динамо».
Я радий, що в мене повірили і зробили частиною команди, але в Києві є і люди, які налаштовані проти мене. Я готовий зібрати сумку і поїхати звідси. Але поки я зосереджений на виступах за «Динамо», - сказав Беланда.