Асистент головного тренера ФК «Полтава» Ігор Лучкевич дав свій коментар після матчу 3-го туру Першої ліги проти «Динамо-2», який завершився перемогою полтавчан (1:0).
«Гра була валідольна. «Динамо» дуже хороша, молода, мобільна команда. Ті моменти, що вони не забили - нам пощастило. Спочатку нервозність внесли захисники, вона передалася гравцям. Що позитивного? Що хлопці грали до кінця, і була самовіддача до останніх хвилин матчу, було величезне бажання виграти. Не сподобався зміст гри. Будемо працювати, хоча ми багато показували і розповідали як грає «Динамо», проте підбори програли, кияни більше контролювали м'яч, але це футбол. Три очка заробили, будемо йти далі», - наводить слова Лучкевича офіційний сайт ФК «Полтава».