Експерт передачі «ПроФутбол» розповів про причину провалу київського «Динамо» в матчі проти донецького «Олімпіка».
Про причину відсутності гостроти в грі «Динамо»
«Киянам не вистачало центрального нападника високого рівня. Моменти ті, які створюються, треба реалізовувати. Також можна виділити дві причини програшу. Перша з них це те, що після гри з «Металістом» десь гравці «злетіли». Агресії не вистачило сьогодні, той, яка була раніше у «Металіста». А у грі, де десять гравців позаду – перебудуватись складно. Ось воно й привело до того, що явних моментів не було. Хоча у Ярмоленка, це що, не явний момент?»
Про лідера в команді
«Без лідера важко грати будь-якій команді. І чим скоріше хтось візьме на себе цю роль, тим швидше прийдуть результати. Якщо у минулому сезоні Ярмоленко був лідером, то це був лідер. Сьогодні ми не можемо сказати, що він лідер», - розповів Олександр Олексійович.