Сергій Ребров: «Те, що ми намагалися награвати, не завжди виходило»

Динамо Київ 10 Серпня, 20:27 1053
Сергій Ребров: «Те, що ми намагалися награвати, не завжди виходило»     | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров про гру проти донецького «Олімпіка»:

«Гравці старалися, віддавалися. Не буває таких команди, у яких оборона не багаторівнева, її не так просто розкрити. Те, що ми намагалися награвати, не завжди виходило», - сказав Сергій Ребров в ефірі програми «ПроФутбол».