Гравці київського «Динамо» Ленс та Сидорчук поділилися з журналістами програми «Профутбол» враженнями від матчу проти донецького «Олімпіка»:
Сидорчук: «Ми очікували закриту гру від «Олімпіка». Створювати атаки через фланги у нас не вийшло».
Ленс: «Після гри з «Олімпіком» всі гравці були у дуже поганому настрої. Тож наше спілкування відкладемо до завтра».