Джермейн Ленс та Сергій Сидорчук про гру з «Олімпіком»

Динамо Київ 10 Серпня, 21:07 1821
Джермейн Ленс та Сергій Сидорчук про гру з «Олімпіком»  | 19-27
Гравці київського «Динамо» Ленс та Сидорчук поділилися з журналістами програми «Профутбол» враженнями від матчу проти донецького «Олімпіка»:

Гравці київського «Динамо» Ленс та Сидорчук поділилися з журналістами програми «Профутбол» враженнями від матчу проти донецького «Олімпіка»:

Сидорчук: «Ми очікували закриту гру від «Олімпіка». Створювати атаки через фланги у нас не вийшло».

Ленс: «Після гри з «Олімпіком» всі гравці були у дуже поганому настрої. Тож наше спілкування відкладемо до завтра».