Новий експерт програми «Великий футбол» відомий тренер Олександр Севідов поділився враженнями від гри «Динамо» проти «Олімпіка».
«Ідейє і Мбокані – це достатньо серйозні втрати для «Динамо». Це два нападники, які у такій ситуації, в якій Кравець не дістав, дістали б напевно. Ленс не грає, Велозу не грає. Наразі, дуже молода середня лінія - Сидорчук та Макаренко. До речі, Євген дуже хорошу гру провів. Можливо, не так гостро як він може, проте передачі він свої давав справно. Але родзинки не вистачає.
У даному випадку мені подобається Безус. Він гравець нестандартний».